0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Преміальний тактичний мультиспортивний годинник з GPS

Мультиспортивний годинник tactix 7 з сапфіровим склом, традиційними кнопками та сенсорним екраном пропонує спеціалізовані тактичні функції, вбудовану картографію, внутрішню пам'ять для зберігання музики, розширені тренувальні функції та багато іншого.

 • Міцний преміумдизайн відповідає військовим стандартам США MIL-STD-810.
 • Не обмежуйте себе; отримайте до 28 днів роботи в режимі смартгодинника.
 • Вночі та увечері вбудований світлодіодний ліхтарик дозволить не зупиняти рух.
 • Залишайтесь непомітними завдяки спеціалізованим функціям, на кшталт режиму нічного бачення.
 • Здійснюйте навігацію по всьому світу з багатосмуговою навігаційною системою multi-GNSS та аутдор датчиками.
 • При сполученні з сумісним смартфоном користуйтесь смартфункціями, серед яких безконтактні платежі, програвання музики з годинника та смартнотифікації.

Батарея

Отримайте до 28 днів роботи батареї в режимі смартгодинника та до 89 годин в режимі GPS.

Високоякісна конструкція

Годинник відповідає військовим стандартам США MIL-STD-810 і має міцний та ергономічний дизайн з великим екраном 1.4 дюйми.

Управління з сенсорним екраном та кнопками

Традиційне управління за допомогою кнопок, яким легко користуватись у будь-якому середовищі, поєднується з високочутливим сенсорним екраном для швидкого доступу до налаштувань та функцій.

Обладнаний, щоб виконати усі ваші цілі

Вбудований зелений або білий світлодіодний ліхтарик

Щоб допомогти вам орієнтуватись в умовах слабкого освітлення, вбудований multi-LED ліхтарик забезпечує швидкий доступ до яскравого, постійного променя освітлення зеленим або білим кольором.

Режим нічного бачення

З легкістю переключайтесь між денним режимом та режимом нічного бачення. Екран підтримує перегляд даних в окулярах нічного бачення.

Прихований режим Stealth

У цьому режимі зберігаються усі функції годинника, але припиняється збереження і передача місця розташування GPS, а також відключається бездротове підключення та зв’язок.

Режим Jumpmaster

Режим Jumpmaster допомагає розрахувати точку скидання на великій висоті відповідно до інструкцій з навігацією до цілі після стрибку.

Аварійна кнопка Kill Switch

Якщо виникає проблема з безпекою, скористайтесь аварійною кнопкою, яка видалить всю пам'ять користувача на пристрої.

Формат подвійного позиціювання

З легкістю синхронізуйте своє місцеположення з іншими та майте безпрецедентну ситуаційну обізнаність, переглядаючи дані одночасно у двох системах координат — UTM та MGRS.

Проєкція маршрутних точок

Встановіть і збережіть віддалені географічні позиції, які будуть використовуватись пізніше для навігації.

Навігація Direct-To

Здійснюйте навігацію напряму до місця призначення або до певної маршрутної точки за допомогою всесвітньої аеронавігаційної бази даних. Або активуйте маршрут до найближчого аеропорту за допомогою функції Nearest.

Метеорологічні звіти

Отримайте доступ до метеорологічної інформації у годиннику включно з високочіткими зображеннями радара NEXRAD, метеорологічними звітами METAR (регулярне авіаційне зведення погоди), даними TAF (прогнози погоди по аеродромах) та переглядайте параметри вітру, видимість, барометричний тиск й інші дані1.

Підніміть спортивну підготовку на абсолютно новий рівень

Вбудовані спортивні додатки

Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, їзди на велосипеді, походів, катання на човнах, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння в закритих приміщеннях тощо.

Високоінтенсивні тренування HIIT

Цей профіль активності з різними таймерами відстежує високоінтенсивні інтервальні тренування, включаючи AMRAP, EMOM, Tabata й тренування користувача. Задавайте кількість раундів, інтервали навантаження/відпочинку тощо.

Щоденні рекомендовані тренування

Годинник щодня видає бігові та велосипедні рекомендовані тренування, засновані на поточному тренувальному навантаженні та статусі тренування, а також враховує ваш рівень фізичної підготовки.

Візуальний прогноз часу перегонів (Visual Race Predictor)

На основі історії ваших бігових тренувань та загального рівня фізичної підготовки ця функція пропонує розрахунковий темп для обраної дистанції. Дані тенденцій показують, який вплив мають ваші тренування з часом.

Попереду (UP AHEAD)

Отримуйте швидкий і зручний доступ до інформації про обрані контрольні точки POI попереду. Переглядайте показники продуктивності, проміжні відрізки та відстань/висоту, а також короткий огляд ключових точок маршруту попереду.

Технологія PacePro™

Перша у своєму роді функція PacePro допомагає підтримувати правильний темп з урахуванням ухилу місцевості під час бігу.

Спортивні показники

Переглядайте розширені спортивні дані, включаючи бігову динаміку, значення VO2 max, яке коригується відповідно до спеки та умов високогір’я і трейлового бігу, рекомендації по відновленню2.

Витривалість «Stamina» в реальному часі

Використовуйте ці дані, щоб відстежувати та керувати своїм навантаженням, а також допомагати уникнути перенавантаження на початку бігу або їзди на велосипеді.

Рекомендації по відновленню

Після кожного тренування час відновлення дає вам знати, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Враховується навіть інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.

MTB динаміка

Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою спеціальних метрик для гірських велосипедів, а також показників Grit™ і Flow™, які оцінюють складність траси та плавність спуску. Таким чином, ви отримуєте кількісні значення, з якими можна порівнювати свої майбутні результати.

Функція ClimbPro

Використовуйте вбудовану програму-планувальник підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний і майбутній підйоми з даними ухилу, відстані та висоти, а також інформацію про спуски та рівнини.

Функції для серфінгу

Приготуйтесь зловити хвилю. При сполученні годинника tactix 7 з додатком Surfline Sessions™ на сумісному смартфоні ви можете створювати відео кожної хвилі за допомогою камери Surfline®3. Потім ви зможете переглянути відзнятий матеріал і оцінити результати з підпискою Surfline Sessions.

Беккантрі (позатрасове катання на лижах та сноуборді)

Отримайте ще більше корисної інформації під час катання на лижах та сноуборді. Попередньо завантажений профіль Беккантрі дозволяє годиннику ідентифікувати сходження та спуски. Він автоматично відображає показники, характерні для цих фаз катання.

Динаміка бігу на лижах

При сполученні з нагрудним пульсометром HRM-Pro™ (продається окремо) показник потужності їзди на лижах допомагає виміряти фактичне навантаження під час тренувань з лижного кросу.

Навігаційні функції для ваших пригод

Багатосмуговий приймач супутникових систем (GNSS)

Отримайте доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, GLONASS і Galileo) для навігації у найскладніших умовах. У вашому розпорядженні декілька частот, що надсилаються навігаційними супутниками, для покращення точності визначення місцеположення в місцях, де сигнали GNSS відбиваються, слабкі або зазвичай не проникають.

Датчики ABC

Годинник пропонує комплект датчиків ABC для навігації, включаючи альтиметр для вимірювання висоти, барометр для спостереження за погодою та тривісний електронний компас.

Карти полів для гольфу

Отримайте доступ до повноколірних карт CourseView для більш ніж 42 000 полів для гольфу по всьому світу. Крім того, пропонуються функції «button targeting» (прицілювання за допомогою кнопки) і розрахунок відстані «PlaysLike Distance».

Гірськолижні карти SkiView™

Підкорюйте спуски за допомогою гірськолижних карт SkiView, переглядайте назви та рівні складності трас для більш ніж 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

Мультиконтинентальні топографічні карти

Годинник tactix® 7 – Standard Edition має попередньо завантажені карти TopoActive вашого регіону та дозволяє завантажувати додаткові карти з усього світу. Використовуйте вбудований Wi-Fi®, щоб легко завантажувати та оновлювати карти та програмне забезпечення без використання комп’ютера.

Зображення кордонів громадських земель

Додаткове відображення кордонів загальнодоступних земель на топографічних картах допомагає вам не заблукати випадково там, де ви не маєте бути.

Розумне використання заряду

Дана функція показує, яким чином різні налаштування і датчики впливають на період роботи батареї годинника, дозволяючи вам вносити зміни для збільшення періоду роботи на ходу.

Краще розумійте свій організм завдяки функціям стеження за здоров'ям 24/7

Пульсометр на зап’ясті

Оптичний пульсометр визначає інтенсивність ваших фізичних занять, а також варіабельність частоти пульсу для розрахунку балів рівня стресу. Крім того, пульсометр працює під водою без нагрудного датчика.

Пульсоксиметр Pulse Ox

Датчик Pulse Ox 4 направляє промінь світла на ваше зап'ястя, щоб визначити, наскільки добре ваш організм засвоює кисень. Пульсоксиметр використовується для оцінки акліматизації до умов високогір'я і спостереження за сном.

Оцінка сну та розширений моніторинг сну

Отримайте повний аналіз фаз легкого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте всі ці дані на спеціальному віджеті включно з оцінкою сну та аналітикою.

Моніторинг енергії Body Battery

Оптимізуйте енергетичні ресурси у вашому організмі, використовуючи дані варіабельності серцевого ритму, стресу, сну та інші. Дана функція допомагає вам краще розуміти, коли ваш організм готовий до активності, а коли краще відпочити.

Стеження за диханням

Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, уві сні, під час дихальних вправ та занять йогою.

Функція Health Snapshot™

Запишіть 2-хвилинну сесію, щоб отримати основні статистичні дані, включно з частотою пульсу2, варіабельністю частоти пульсу, пульсоксиметрією4, диханням та стресом. Потім створіть звіт з цими даними, щоб мати можливість передати інформацію через програму Garmin Connect™ на сумісному смартфоні.

Відстеження водного балансу

Записуйте кількість рідини, випитої протягом дня. Також, ви можете встановити автоматичну мету по водному балансу, яка буде коригуватись в залежності від кількості поту, що виділяється під час занять.

Більше функцій для щоденного життя

Повідомлення від смартфона

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та попередження прямо на екрані годинника при поєднанні з сумісним пристроєм.

Музичні додатки

Завантажуйте у пам'ять годинника до 2000 пісень або отримайте доступ до музичних сервісів, серед яких Spotify, Deezer та Amazon Music. Щоб слухати музику без телефону використовуйте бездротові навушники.

Безконтактні платежі Garmin Pay™

Система безконтактних платежів Garmin Pay разом з банками-учасниками дозволяє швидко та зручно оплачувати покупки та проїзд у деяких системах транспорту.

Функції безпеки та стеження

Якщо вам потрібна допомога, можна легко надіслати повідомлення з поточними координатами заздалегідь обраним контактам вручну або — під час деяких занять на свіжому повітрі — автоматично за допомогою функції виявлення аварій5 (incident detecton).

Магазин Connect IQ

Завантажуйте циферблати, поля даних, додатки та віджети з магазину Connect IQ Store на сумісний смартфон, а потім синхронізуйте з годинником.

Комплектація

 • Годинник tactix 7 – Standard Edition
 • Кабель зарядки / передачі даних
 • Інструкція

1 При сполученні з сумісним смартфоном.

2Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.

3При синхронізації з додатком Garmin Connect та Surfline.

4Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox. Pulse Ox доступний не в усіх країнах.

5При сполученні з сумісним смартфоном. Див. вимоги та обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.

Колір: Чорний
Авіаційні функції: База даних аеропортів по всьому світу: так;
3-осьовий компас з HSI: так;
Декілька часових поясів з Zulu/UTC: так;
NEXRAD на карту руху: так;
Карта руху з аеропортами, дорогами, водоймами: так;
Всесвітня база даних NAVAID та перехресть: так;
Pulse Ox в польоті: так
Функції для плавання: Профілі для плавання: плавання в басейні, плавання у відкритій воді, плавання / біг;
Характеристики для басейну (довжина басейну, дистанція, темп, лічильник гребків, калорії): так;
Ідентифікація гребків: так;
Підрахунок SWOLF (сума часу проходження дистанції і кількості гребків): так;
Відстеження пульсу під водою: Так;
Drill logging (журнал вправ): так;
Тренування в бассейні: так;
Характеристики для відкритої водойми (дистанція, темп, лічильник гребків, калорії): так
Функції для активного способу життя: Профілі для активного способу життя: туризм, скелелазіння у приміщенні, боулдеринг, скелелазіння на вулиці, гірський велосипед, лижі, сноубординг, бігові лижі, вертикальна гребля, гребля, каякінг, серфінг, кайтбординг, віндсерфінг, снігоступи, стрибки з парашутом, тактичні;
Навігація point-to-point: так;
Створення треку по точкам в реальному часі: так;
Назад до початку: так;
Функція TracBack: так;
Режим UltraTrac: так;
Вбудовані топографічні карти: Так;
Вбудовані карти доріг та трейлів: Так;
Навколо мене (навігація до найближчих об'єктів і маршрутних точок): так;
Профіль висот: так;
Відстань до місця призначення: так;
Попередження про шторм: так;
ClimbPro™ (планувальник сходження): так;
Функція Auto Climb (автоматично реєструє зміни висоти): так;
Вертикальна швидкість (швидкість підйому за період часу): так;
Загальне сходження/спуск (загальна висота з моменту останнього скидання даних): так;
План майбутнього підйому: так;
GPS-координати: так;
Проекція маршрутної точки: так;
Sight 'N Go (навігація по напрямку): так;
Підрахунок площі: так;
Календар Мисливця / Рибалки: так;
Інформація про схід і захід сонця і фази місяця: так;
Подвійна сітка координат: так;
XERO™ локації: так: :
Функції для гольфу: Розрахунок дистанції до передньої, задньої і середньої частини гріну: так;
Розрахунок дистанції до перешкод і вигинів: так;
Розрахунок дальності удару (автоматично розраховує точну відстань в ярдах з будь-якої точки на майданчику): так;
Цифрова рахункова картка: так;
Відстеження статистики (удари, кількість попадань за 1 раунд, удари з гріну / фервея): так;
Garmin AutoShot™: так;
Перегляд гріну з ручним розміщенням лунок: так;
Перешкоди і цілі для поля: так;
PlaysLike distance (розрахунок дистанції з урахуванням нахилу): так;
Touch-targeting (торкніться цілі на дисплеї для перегляду відстані до будь-якої точки): так;
Підрахунок гандікапу: так;
Сумісність з TruSwing™: так;
Таймер раунду/одометр: так
Функції для бігу: Профілі для бігу: біг, стадіон, бігова доріжка, біг у приміщенні, трейловий біг, віртуальний біг, ультразабіг;
Час, темп, дистанція по GPS: так;
Бігова динаміка: так;
Вертикальні коливання: так;
Час та баланс контакту з землею: так;
Довжина кроку: так;
Каденс (кількість кроків за хвилину): так;
Стан продуктивності (після 6-20 хвилин, порівнює ваш стан в реальному часі з вашим середнім рівнем підготовки): так;
Лактатний поріг (аналізуючи ваш темп і серцевий ритм визначає момент, після якого ви починаєте швидко втомлюватися): так;
Бігові тренування: так;
Прогнозування результату змагання: так;
Сумісність з крокоміром: так
Функції пульсометра: Зони HR: так;
Сповіщення HR: так;
Розрахунок витрачених калорій на основі показань пульсометра: так;
% HR max: так;
% HRR (резерв ЧП в % - макс. частота пульсу мінус частота пульсу в стані спокою): так;
Час відновлення: так;
Тест стресу по HRV: так;
Передача даних HP по ANT+ на спарені пристрої: так;
Body Battery (аналіз рівня енергії в організмі): Так;
Respiration Rate (аналіз дихання) під час тренувань: Так;
Respiration Rate (аналіз дихання) під час сну: Так
Функції тренування, планування та аналізу: Швидкість і дистанція по GPS: так;
Екрани, що налаштовуються: так;
Профілі занять, що налаштовуються: так;
Auto Pause (при зупинці таймер зупиняється також): так;
Тренувальні інтервали (встановіть інтервали тренувань і відпочинку): так;
Просунуті тренування: так;
Плани тренувань, що завантажуються: так;
Auto Lap (нове коло починаеться автоматично): так;
Ручне позначення кругів: так;
Оповіщення про круги, що налаштовуються: так;
Розрахунок VO2: так;
Статус тренування (дозволяє дізнатися, чи ефективно ви тренуєтеся, відстежуючи історію тренувань): так;
Тренувальне навантаження (загальне навантаження за останні 7 днів, розрахована за оцінками EPOC): так;
Ефективність тренувань (аеробна): так;
Ефективність тренувань (анаеробна): так;
Оповіщення, що налаштовуються: так;
Звукові підказки: так;
Час фінішу: так;
Virtual Partner (функція тренування з віртуальним партнером): так;
Race an Activity (для змагання з минулими результатами): так;
Автоматичне розпізнавання занять для різних видів спорту: так;
Мульти-спорт (змінює режим тренування натисненням кнопки): так;
Course guidance (інструкції для руху по дистанції): так;
Сегменти (Live, Garmin): так;
Функції Strava (Beacon, сегменти): так: так: так;
так: так;
Так: Так;
: так;
так: так;
: так;
так: так;
так: так;
так: так;
так: так;
Так: Так
Фітнес-центр / тренажерний зал: Профілі для залу: силове тренування, кардіо тренування, еліптичний тренажер, степпер, сходи, тренажер "гребля", пілатес, йога;
Кардіо тренування: так;
Силові тренування: так;
Автоматичний підрахунок повторів: так
Функції відстеження активності: Підрахунок кроків: так;
Авто мета (визначає Ваш рівень активності і призначає щоденну мету): так;
Індикатор руху: так;
Моніторинг сну: так;
Витрачені калорії: так;
Підрахунок поверхів: так;
Пройдена дистанція: так;
Інтервал інтенсивності: так;
TrueUp: так;
Move IQ: так;
Фітнес-вік: так (в app);
Відстеження рівня стресу: так;
Training Effect Labels (користь від тренувань): Так;
Фітнес-центр / тренажерний зал: Профілі для залу: силове тренування, кардіо тренування, еліптичний тренажер, степпер, сходи, тренажер "гребля", пілатес, йога;
Кардіо тренування: так;
Силові тренування: так;
Автоматичний підрахунок повторів: так;
Профілі для залу: силове тренування, кардіо тренування, еліптичний тренажер, степпер, сходи, тренажер "гребля", пілатес, йога;
Кардіо тренування: так
Щоденні «розумні» функції: Зв'язок: Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®;
Connect IQ (завантажені циферблати, поля даних, віджети і додатки): так;
Функція "Розумні повідомлення": так;
Можливість відповіді на СМС з годинника (тільки для Android): так;
Календар: так;
Погода: так;
Управління музикою: так;
Відтворення і управління музикою на годиннику: так;
Зберігання музики: до 2000 пісень;
Пошук телефону: так;
Пошук годинника: так;
Управління VIRB: так;
Сумісність зі смартфонами: iPhone®, Android™;
Сумісність з Garmin Connect™ Mobile: так;
Garmin Pay: так
Датчики: Оснащення GPS: так;
Датчик серцевого ритму: так (оптичний);
Електронний компас: так (з компенсацією нахилу, 3-х осьовий);
Барометричний висотомір (альтиметр): так;
Гіроскоп: так;
Акселерометр: так;
Термометр: так;
Пульсоксиметр Pulse Ox: так;
Мультичастотне позиціювання: Так
Функції годинника: Час / Дата/ Синхронізація часу по GPS/ Автоматичний перехід на літній час/ Будильник/ Таймер/ Секундомір/ Схід, захід сонця
Пам'ять/Історія: 32 Гб
Енергозберігаючий режим Max Battery Saver: Так
Енергозберігаючий режим Battery Saver: Так
Час роботи батареї: до 28 днів у режимі смартгодинника;до 90 днів у режимі економії заряду;до 89 годин в режимі GPS;до 63 годин в режимі усі супутникові системи;до 16 годин в режимі усі супутникові системи + музика;до 213 годин в режимі максимальної економії заряду;до
Водонепроникність: 10 ATM (100 м)
Вага (г.): 89 г (корпус: 61 г)
Ліхтарик: Так
Сенсорний екран: так
Тип дисплея : трансфлективний MIP
Роздільна здатність: 280 x 280 пікселів
Розмір екрану, ДxВ(см.): діаметр 1.4" (3.56 см)
Розміри, ДxВxШ(см.): 5.1 x 5.1 x 1.49 см;об'єм зап'ятся з силіконовим ремінцем: 12.7-21.0 см;зі шкіряним ремінцем: 13.5-21.3 см;з тканинним ремінцем: 13.5-21.3 см;з металевим ремінцем: 13.5-22.5 см
Матеріал лінзи: Sapphire
 • Доставка на відділення "Нової Пошти"
 • Кур'єрська доставка по Києву
 • Самовивіз
 • Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 4000 грн при оплаті карткою або за безготівковим розрахунком

Замовлення на суму від 100 000 грн відправляються після передплати. Розмір передплати обговорюється з менеджером індивідуально. 

Гарантія від виробника.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Смарт-годинник Garmin tactix 7 – Standard Edition чорний з силіконовим ремінцем (010-02704-01)

Артикул 010-02704-01
В наявності
41 600 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Вгору