Функція зимової фотографії

Джерело: SkyPixel, Автор: Eberhard Ehmke

Коли Зима приходить до міста просто хочеться згорнутися калачиком у своїй затишній вітальні та подивитися телевізор. Немає причин виходити на вулицю і страждати від холоду, чи не так? Подумайте ще раз, зима — один із найкращих часів для захоплення приголомшливих знімків змінених пейзажів. Однак фотографування взимку – це інша гра з м’ячем, ніж отримання теплих сонячних знімків, чудова новина полягає в тому, що ми розповімо вам поради щодо зимової зйомки.

Підготуйтеся до погоди

Вітер є важливим фактором для польотів взимку. Зверніть особливу увагу на те, наскільки сильний вітер, оскільки кожен дрон DJI матиме різну стійкість до швидкості вітру. Наприклад, DJI Mini 2 має максимальний опір швидкості вітру 8,5-10,5 м/с. Mavic 3 , з іншого боку, може протистояти вітру зі швидкістю 12 м/с. Переконайтеся, перед плануванням польоту, що вітер не занадто сильний.

Ще один аспект, про який вам потрібно подумати під час зимової зйомки, — це найнижча робоча температура вашого дрона та температура акумулятора. Основна проблема полягає в тому, що батареї не витримують так довго, якщо вони холодні, тому час польоту може бути меншим, ніж очікувалося. Ви можете зменшити вплив цього, зберігаючи батареї в теплі, перш ніж вставляти їх у дрон, зберігаючи їх у своєму автомобілі або в кишені пальто.

Поради щодо зльоту

  1. Після зльоту затримайтеся на тому самому місці приблизно на одну хвилину, щоб нагріти внутрішнє тепло батареї. 

  2. Використовуйте спортивний режим під час польотів у місцях з низькими температурами. У таких умовах існує ймовірність того, що датчики вашого дрона збирають іній, що може заважати його здатності виявляти об’єкти. Якщо вибрати спортивний режим, ці датчики будуть вимкнені, щоб ви могли нормально літати.

  3. Будьте обережнішими з рівнем заряду батареї. Коли температура низька, ваш акумулятор розряджатиметься швидше. Не чекайте автоматичної підказки та заплануйте додатковий час для повернення додому.

Сніг

Сніг може грати в ігри за допомогою вашої камери, залишаючи вам недоекспоновані фотографії та сірий сніг, а не перлинно-білий сніг. Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно збільшити експозицію. У цьому випадку можна використати функцію AEB. Автоматичний брекетинг експозиції (AEB) — це процес знімання кількох знімків одного краєвиду з різними налаштуваннями експозиції. Коли вибрано функцію AEB, ваш дрон автоматично зробить 3-5 фотографій з різною експозицією.

Баланс білого

Можна подумати, що під час зйомки засніжених краєвидів отримати правильний баланс білого не буде проблемою. Як не дивно, і засніжені фотографії часто виходять синіми. Є способи обійти цю проблему. Ви можете налаштувати автоматичний баланс білого або знімати у форматі RAW, а потім редагувати.

Зимові фотографії: баланс білого

Контраст між синім тонованим снігом зліва та тим, як сніг має виглядати праворуч.

Яскраві кольори для контрасту

Зйомка снігу полягає в тому, що він білий, і все, що він покриває, також біле, тому повністю біле зображення може бути трохи тьмяним. Шукайте яскраві контрастні кольори, такі як жовтий, синій або помаранчевий, оскільки вони додадуть вашій фотографії вражаючий контраст із чистою білизною снігу.

Регулювання фокусу

Проблема зимової фотографії полягає в тому, що сцена, яку ви хочете зняти, може мати низький контраст. Якщо там туман, похмура погода або сніг, це означає, що об’єктиву може бути важко автофокусуватися, оскільки йому може бути важко знайти достатній контраст для автофокусу. Хороша новина полягає в тому, що це легко виправити, оскільки все, що вам потрібно зробити, це переключити свій дрон на ручне фокусування в програмах DJI GO

Зимова фотографія Фокус

Джерело: SkyPixel, Автор: Ісаак Гаучі

Фотографуйте снігові краєвиди, використовуючи ці поради, вирушайте в зимову країну чудес зі своїм дроном і зробіть кілька чудових зимових фотографій.

Найкраще захоплення зимових чудес з  DJI Mavic 3

Якщо ви дійсно хочете зафіксувати зиму в приголомшливих деталях, вам знадобиться новий DJI Mavic 3. Цей неймовірний дрон оснащений камерою Hasselblad 4/3 CMOS, 46-хвилинним часом польоту та всіма інтелектуальними функціями, на які ви могли коли-небудь сподіватися. Слідкуйте за кимось, хто катається на санчатах за допомогою ActiveTrack 5.0, знімайте ваші краєвиди під всіма кутами за допомогою MasterShots або знімайте приголомшливий зимовий захід сонця з гіперлапсом. Це ідеальний спосіб відчути та згадати магію сезону.